İki Odalı Konteyner

iki-odali-konteyner

İki Odalı Tek Girişli + WC + Banyo + Mutfak 3mx7m K

İki Odalı Tek Girişli + WC + Banyo + Mutfak 3mx7m #Konteyner

konteynerlerimizde mutfak, banyo orta alanda bulunmakta ve iki odadan ayrı ayrı bağlantı sağlanmaktadır. Ofis ve yatakhane olarak şantiyelerde kullanılabilir. Bunun haricinde, fabrika alanlarında, depo alanlarında da kullanılabilir. #Konteyner modellerimiz belirli standartlara göre üretilir. Kullanılan malzemelerin tümü onaylı ve kalitelidir. Standart konteynerlerimizin haricinde özel üretim #konteyner siparişlerinizi de alabilmekteyiz. #Konteyner satışı ve konteynerlerimizin özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

#Konteyner Teknik Şartnamesi

#KONTEYNER DIŞ DUVARLARI
Trapez baskı uygulanarak, mukavemet verilmiş, özel olarak imal edilmiş 0.55mm GALVANİZ FIRIN BOYALI sacdır. Galvanizli fırın boyalı sac'ın özelliği nem ve yağmurdan etkilenmemesi ve uzun ömürlü olmasıdır.

#KONTEYNER İÇ DUVARLAR
Saçın iç kısmında 40mm kalınlığında ısı ve ses izolasyonu için 10 Density strafor kullanılır.Onun üzerine de 12.5 mm kalınlığında pvc lambiri kaplanır. Islak hacim duvarları pvc lambiridir.

#KONTEYNER TAVAN KAPLAMASI
Tavan 12,5 mm pvc lambiri kullanılır.
Tavana 80mm kalınlığında cam yünü döşenir. Cam yünü yanmaz ve soğuk sıcak geçirmez özelliğe sahiptir. Isıyı hapseder.

#KONTEYNER TABAN KAPLAMASI
İmalatı yapılan çelik karkas üzerine 14mm kalınlığında aterpan kullanılır. Üzerine mineflo döşenir. Süpürgelik döşenerek şık bir görünüm kazanır.

#KONTEYNER ÇATI KAPLAMASI
Trapez kesitli,0,55mm trapez büküm galvaniz sac ile kaplanır. Yağmur suları konteyner içindeki gizli yağmur oluklarından dışarı çıkar.

#KONTEYNER KAPILARI
Dış kapılar özel şekillendirilmiş 1.5 mm kalınlığında DKP saçtan imal edilmiştir dış kapılarda izolasyon olarak 40mm 10 Density strafor kullanılmıştır DAF veya World lock marka kilit kullanılır . İç kapılar ahşap amerikan panel görünümlü kapı, dış kapı ölçüsü: 90X195mm, iç kapı ölçüsü: 70X192 mm.

#KONTEYNER PENCERELERİ
100x110 pvc pencere tek cam

#KONTEYNER ELEKTRİK TESİSATI
Kerem marka elektrik kablosu. Elektrik tesisatı gizli olarak sıva altı yapılır .Topraklı prizler 3x2,5 , anahtar düğmeler 2x1,5 ,lambalara 2x1,5 nym kablo çekilir . Prizler EL-Bİ marka. Uygun yerlere elektrik prizi,telefon prizi,aydınlatma tavanda ve kapı üstünde standart olarak mevcuttur.

#KONTEYNER SU TESİSATI
Su tesisatı ½ Fırat marka boru ile çekilir. Musluklar t.a.s marka kullanılır.Gider boruları wc ler için 100'lük lavabo ve banyo için 50'lik FIRAT marka pvc boru kullanılır.

#KONTEYNER BOYASI
Karkas haline gelmiş #konteyner şasesi (DKP saçlar dahil) üzerine 3 kat rapid endüstriyel astar sürülür. Daha sonra ise renk seçeneğine göre 3 kat yağlı boya ile boyanır. Boyama sistemi özel membran püskürtme boya cihazı ile yapılır.

#KONTEYNER BOYUTLARI
#Konteyner boyutları fabrikamızda standart boyutlarda olduğu gibi, müşterilerimizin istediği özel birtakım nitelikler de ilave edilebilir. Buna göre boyutlandırılan konteynerler de üretilmektedir. Bu özel durumlar dışında aşağıda belirttiğimiz standart projelerimiz genel amaçlı olarak tasarlanır